за нас

Јасен Електронски технологија копродукции, ООД

бренд

јасен ЕЛЕКТРОНСКИ

Искуство

18 години искуство во индустријата

Персоналните

Она што го сакате, ние може да го прилагодите фреквенција, лого, боја, форма

Кои сме ние

Јасен Електронски технологија копродукции, Ltd е основана во 2001 година во Чанг Џоу и почна да се направи меѓународни бизнис во 2006 година Со 18 години на развој, јасен е водечки производител на ЕАС производите во Кина сега. Јасен е посветен на помагање на нашите клиенти со електронски производи за заштита од кражба врз основа на нивните спецификации.

about us

јасен ЕЛЕКТРОНСКИ

Тоа е тешко да се најде соодветен анти-кражба на решение за некои стоки во пати. Јасен е драго да им понуди на идејно решение за овие стоки бесплатно во согласност со барањата на клиентите. 

Што правиме

Јасен е специјализирана во R & D, производство и маркетинг на ЕАС производите. Јасен има цела палета на производи ЕАС: RF / AM тешко таг, етикета RF / AM, ЕАС RF / AM систем за безбедност, ЕАС detacher итн

Апликации вклучуваат електрична опрема, текстил, обувки и супермаркети. Нашите производи се популарни во домашниот и странскиот пазар.

Јасен има постигнато ISO9001 сертификат, CE сертификат и SGS сертификат за ЕАС системи. Количина на нашите производи и технологии, исто така се здобијат со патентна заштита.

ГОДИНИ

ОД 2001 година

6R & D

NO.OF ВРАБОТЕНИ

КВАДРАТНИ МЕТРИ

фабричка зграда

долари

ГОДИШНА ПРОДАЖБА

Работилница

Професионални и ентузијастички тим R & D овозможи јасен за да им помогне на нашите клиенти со модерен и практичен дизајн. 10 производни линии заедно со целосен сет на оригинален производствени капацитети, опрема и инструменти за тестирање овозможи јасен за да обезбеди производи од сигурен квалитет и конкурентна цена на нашите клиенти навремено.

Јасен може да произведе 100 милиони парчиња на ЕАС тагови и 800 милиони парчиња AM етикети на годишно ниво.

Сите производи се произведени и тестирани строго во согласност со националните и меѓународните стандарди.

нашата изложба

26 февруари - 2 март, 2011German изложба
Германски изложба
2018India Изложба
2017German изложба
2017German изложба euroshop
2014German изложба euroshop
2014German изложба euroshop2
2014German изложба euroshop1
2014German изложба euroshop3

Што клиенти велат дека?

Ние сме биле со јасен за повеќе од 2 години и тие се брилијантни во потрага по нашиот бизнис. Нивната цена понуда и услуги на клиентите се одлични, со што нашата работа поефикасни. --- Титан Томпсон

флексибилни производ Јасен е ни помогна да го задржи целосна контрола на нашите куповната додека намалување на трошоците. Јасен, исто така, ни помогна да се инсталира EAS систем за дојава на сајтот. --- Радоста Јансен

Тоа е вистинско задоволство да се соработува со јасен копродукции нивната искреност на работа и професионален квалитет на своите производи се главните карактеристики на компанијата. Јас би сакал да упатам благодарност до тимот јасен за нивната голема поддршка во текот на годините сме имале можност да соработуваат со нив. ------- Amari Вајлдер

Одлична соработка со јасен особено пријателството со Бен. Бен е навистина добар човек; ние мора да имаат понатамошна соработка ------ Џејми Смит