Rreth Nesh

Yasen Electronic Technology Co., Ltd.

Markë

YASEN ELEKTRONIKE

Përvoja

22 vjet përvojë në industri

Përshtatje

Çfarë dëshironi, ne mund të personalizojmë frekuencën, logon, ngjyrën, formën

Kush Jemi Ne

Yasen Electronic Technology Co., Ltd. u themelua në vitin 2001 në Chang Zhou dhe filloi të bëjë biznes ndërkombëtar në 2006. Me 22 vjet zhvillim, Yasen është një prodhues kryesor i produkteve EAS në Kinë tani.Yasen është i përkushtuar për të ndihmuar klientët tanë me produkte elektronike kundër vjedhjes bazuar në specifikimet e tyre.

rreth nesh

YASEN ELEKTRONIKE

Është e vështirë të gjesh zgjidhje të përshtatshme kundër vjedhjes për disa mallra ndonjëherë.Yasen ka kënaqësinë të ofrojë zgjidhje projektimi për këto mallra falas sipas kërkesave të klientëve.

Çfarë bëjmë ne

Yasen është e specializuar në R&D, duke prodhuar dhe marketingun e produkteve EAS.Yasen ka gamën e plotë të produkteve EAS: etiketë e fortë RF/AM, etiketë RF/AM, sistem sigurie EAS RF/AM, shkëputës EAS etj.

Aplikimet përfshijnë pajisje elektrike, tekstile, këpucë dhe supermarkete.Produktet tona janë të njohura në tregun vendas dhe të huaj.

Yasen ka arritur certifikatën ISO9001, certifikatën CE dhe certifikatën SGS për sistemet EAS.Një sasi e produkteve dhe teknologjive tona fitojnë gjithashtu mbrojtje për patentë.

VITE

QË NGA VITI 2001

6R&D

NR.I PUNONJËSVE

METRA KATRORË

NDËRTESA FABRIKE

USD

SHITJE VJETOR

Punëtori

Ekipi profesional dhe entuziast i R&D i mundëson Yasen të ndihmojë klientët tanë me dizajnin në modë dhe praktik.10 linja prodhimi së bashku me një grup të plotë të objekteve origjinale të prodhimit, pajisjeve dhe instrumenteve të testimit i mundësojnë Yasen-it të ofrojë produkte me cilësi të besueshme dhe çmim konkurrues për klientët tanë në kohë.

Yasen mund të prodhojë 100 milionë copë etiketa EAS dhe 800 milionë copë etiketa AM në vit.

Të gjitha produktet prodhohen dhe testohen në mënyrë rigoroze sipas standardeve kombëtare dhe ndërkombëtare.

Ekspozita jonë

26 shkurt - 2 mars 2011 Ekspozita gjermane
Ekspozita gjermane
Ekspozita e Indisë 2018
Ekspozita gjermane 2017
Ekspozita gjermane euroshop 2017
Ekspozita gjermane euroshop 2014
2014 Ekspozita gjermane euroshop2
2014 Ekspozita gjermane euroshop1
2014 Ekspozita gjermane euroshop3

Çfarë thonë klientët?

Ne kemi qenë me Yasen për më shumë se 2 vjet dhe ata kanë qenë të shkëlqyer në kujdesin për biznesin tonë.Oferta e tyre e çmimeve dhe shërbimi ndaj klientit kanë qenë të shkëlqyera, duke e bërë punën tonë më efikase.---Titan Thompson

Produkti fleksibël i Yasen na ka ndihmuar të mbajmë kontrollin e plotë të blerjeve tona duke ulur kostot.Yasen na ka ndihmuar gjithashtu të instalojmë sistemin e alarmit EAS në vend.---Joy Jansen

Ka qenë një kënaqësi e vërtetë të bashkëpunoj me Yasen Co. Sinqeriteti i tyre në punë dhe cilësia profesionale e produkteve të tyre janë karakteristikat kryesore të kompanisë.Dëshiroj të shpreh vlerësimin tim për ekipin e Yasen për mbështetjen e tyre të madhe gjatë viteve që kemi pasur mundësinë të bashkëpunojmë me ta.-------Amari Wilder

Bashkëpunimi i madh me Jasenin sidomos miqësia me Benin.Beni është vërtet një djalë i mirë;ne duhet të kemi bashkëpunim të mëtejshëm ------ Jamie Smith